Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji! :)

  • Index
  •  » Ogólnie
  •  » Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.

#1 2008-08-14 20:15:06

mała98

Nowy użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 7
Punktów :   
Fretki: F&F&F - Funia, Forcel, Fibia

Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.

Zalozylam ten temat bo jestem ciekawa jak u was wygladaja spacerki z ogonami i czy w ogole na nie chodzicie ?
Ja z moją dwojką - Funia i Forclem regularnie chodze do parku , za to Fibia jeszcze nie byla bo jest przed szczepionka
Moje smrody chodza na dwoch smyczach - jedna w jedna reke, druga w druga Czesto chodze z siostra , wtedy jedna trzyma jedną frete, a druga drugą - tak jest latwiej bo ogonki nie zawsze chca isc w jedna strone- za to Forcel i tak zwykle biegnie za swoją ukochaną żoną Funią
Funia biega w pętelce zakupionej w naszym zoologicznym , ma tez 3-metrowa smycz rozciąganą ,
Forcel tez ma 3metrówke (oba ogonki maja z tej samej firmy, Flexi) ale Forcel ma szeleczki Hagen .

Czekam teraz na wasze recenzje spacerkow

Offline

 

#2 2008-08-21 17:56:56

m@rtyna

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 19
Punktów :   
Fretki: Kurzofretka Dantyś ;))

Re: Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.

Moje chłopaczysko ma szelki Hagena (tak samo jak Twój Forcel ) i tak samo 3-metrową smycz Flexi :] Chodzimy zwykle do parku, ale prawdziwy raj jest wtedy, gdy jedziemy na działkę -spacerujemy sobie po łąkach, lesie, no i nie ma ludzi pytających uparcie CO TO

Offline

 

#3 2008-08-21 18:36:31

Lena:)

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 29
Punktów :   
Fretki: Grubeć ;D

Re: Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.

mój ma szelki bodajze ferplasta, ale nie jestem pewna a nie chce mi sie sprawdzać :] i smyczkę taką krótką, ale chce mu dokupić rozciąganą

Offline

 

#4 2008-08-21 18:42:28

Szymon xD

Nowy użytkownik

3835145
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 6
Punktów :   
Fretki: Zamierzam kupic

Re: Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.

Ja jeszcze nie chodzę na spacerki, ale gdy zacznę chętnie wam opowiem o nich.
Pozdrawiam

Offline

 

#5 2011-04-11 22:31:49

 killer_ad

Fretkoświr

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 233
Punktów :   
Fretki: Gienio

Re: Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.

moja freta ma szelki.. nie mam pojecia jakiej firmy.. do tego fabryczna smycz plus rozciagana smych 3 m zdaje sie. szczerze to nie przywiazywalem uwagi do firmy tylko wygody zwierzaka.. im dluzsza tym lepsza.. biorac pod uwage jego zapedy;) a co do wychodzenia.. mniej wiecej co drugi dzien-nie zawsze mam czas i sily. a po zbyt dlugi spacerze robi sie nieznosny-wiecej niz 1.5 h chodzenia i nie ma opcji o sluchaniu czy chociazby wspolpracowaniu. a na ogol zaczynamy od skopania trawnika pod domem ktory potem ja musze zakopywac..

Offline

 

#6 2011-08-04 23:25:45

 Chelsea_FC

Fretkoświr

Skąd: Daleko
Zarejestrowany: 2011-06-13
Posty: 242
Punktów :   
Fretki: Blue

Re: Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.

Moj tez ma szeleczki i smyczke od szeleczek bo on i tak w sumie to lata luzem <ten typ tak ma>
Na spoacerki tez tak co 2 dzien czasami do lasu to pilnuje sie wtedy psa hehe ma dzwoneczek przy szelkach wiec go slysze czy idzie czy odpoczywa Blue akrad niepotrzebna jest dluga smycz.

Offline

 

#7 2011-09-24 12:07:35

 killer_ad

Fretkoświr

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 233
Punktów :   
Fretki: Gienio

Re: Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.

ja bym sie swojego bal poscic bez smyczy.. dlatego zawsze w szelkach.. a ludzie pamietajcie zdejmowac fretce szelki zaraz po spacerze-niech sie nie meczy w nich i niech mu nie wycieraja sierci.. nie mowiac o ranach

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólnie
  •  » Spacerkowe sprawy - szeleczki, smycze itp.
Administratorka forum: Lena:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Bacharach Gąski kwatery