F R E T K I

Forum o fretkach

Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji! :)

#1 2013-09-26 17:37:33

agnieszkar1509

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 1
Punktów :   

Błagam pomóżcie, chodzi o fretkę!!!

[color=black][color=#808000]Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem fretki, wiem juz o niej dużo informacji, co je itp. ale nie wszystko i zgłaszam trochę pytań Jestem tu po raz pierwszy kiedyś byłam na innym forum o fretkach ale poprzez Lenę trafiłam na jej stronę i cieszę się niezmiernie, a jeszcze bardziej będę się cieszyła jeśli mi pomożecie... błagam

Po pierwsze fretkę miałabym zamiar kupić w wakacje, więc trochę czasu minie, ale to dobrze, dlazcego, dlatego, że musze na nią pięniądze nazbierać, chciałabym na początek uzbierać ( do wakacji ) 500 zł, ale jak, przecież jestem nie pełnoletnia mam 13 lat, więc nie pracuję jak więc mam nazbierać aż tyle pieniędzy aby zdążyć do wakacji ( to będzie najlepszy czas ). Wszystko przemyślałam. Ustaliłam, że w nocy kupion afretka będzie spała w klatce a w dzień będzie biegała po nowych pokojach ( będą w wakacje ) oraz będę ją codziennie wyprowadzała na dwór na około dwie godziny, krócej w zimę

Po drugie dopiero dziś powiedziałam tacie, że chcę mieć fretkę, ale on był trochę innej myśli, zobaczył j a w google i nie miał za dobrego zdania, powiedział, że nie chce żeby śmierdziało a mama totalnie się nie zgadza

Po trzecie mam juz psa suzckę razy pekińczyk pies nie miałby dostępu do fretki, więc nie wiem po co piszę ten punkt

Po czwarte wiem że fretki "śmierdzą" wszędzie w necie o tym piszą, ale jak śmierdzą, czy da się do tego smrodu przyzwyczaić i czy powiedzieć rodzicom, że ona będize strasznie śmierdziała no bo jak powiem to oni się nie zgodzą i czy co ile mam myc fretkę i czy można zatuszować czymś ten smrud, żeby tak nie śmierdziała, oczywiście dla mnie nie ale no wiecie rodzice

Po piąte lepiej wybrać samiczkę czy samczyka? A co Wy macie? I czy któraś płeć mniej śmierdzi?

Po szóste gdzie kupić fretkę!!!??? I oto problem, nie wiem gdzie, najpierw sprawdzę dopiero w wakacje czy nie daleko mojej miejscowości w sklepie zoologicznym będą, a Wy jak myślicie mogą tam być fretki i ile mogą kosztować w takim razie młode i dorosłe fretki? A co jeśli w tym sklepie nie będzie tych drapieżników, to gdzie mam kupić przez internet, jakie strony polecacie, gdzie przywiozą fretkę kurierem?

Po siódmej bardzo mi zależy na kupnie fretki, dużo o tym myślałam!!!

A co jeśli mama się nie zgodzi albo zgodzi się ale jak juz zobaczy jak śmierdzi to z niej zrezygnuje!!!

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi
[/color][/color]

Offline

 
Administratorka forum: Lena:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world www.ehotelsreviews.com wczasy w Stegnie